میدجورنی برای افرادی که دوست دارند در زمینه هنر و طراحی فعالیت فریلنسری داشته باشند، مناسب است و می‌تواند درآمد زیادی را برای آن‌ها فراهم کند. افراد می‌توانند با استفاده از این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی، فعالیت خود را شروع کرده و با به نمایش گذاشتن مهارت‌های خود کسب درآمد کنند. شما می‌توانید برای طرح‌های ایجاد شده از میدجورنی نرخ مناسبی تعیین کنید و آن را به افراد مختلف در سراسر جهان بفروشید. همچنین با طراحی لوگو، عکس‌های تبلیغاتی و طراحی برند از طریق خرید اکانت Midjourney می‌توانید در مدت زمان اندکی به درآمد برسید. در این مقاله بیشتر با کسب درآمد از هوش مصنوعی میدجورنی Midjourney آشنا خواهید شد.

روش‌های کسب درآمد از میدجورنی

میدجورنی یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که متن را به عکس تبدیل کرده و آثار هنری خارق العاده‌ای می‌آفریند. از جمله روش‌های کسب درآمد با استفاده از میدجورنی (midjourney) به شرح زیر می‌باشد:

خلق آثار هنری

یکی از روش‌های کسب درآمد از هوش مصنوعی میدجورنی Midjourney خلق آثار هنری زیبا است. با استفاده از میدجورنی (midjourney) می‌توانید هر طرحی که در ذهن دارید را به تصویر کشید و سپس با چاپ آن‌ها بر روی لباس، ماگ، قاب گوشی، هودی و … آن‌ها را به فروش رسانید. سایت‌های زیاد مختلفی مثل RedBubble و Displate ، Spreadshirt. ،TeePublic هستند که از طریق آن‌ها می‌توانید طرح‌های چاپ شده میدجورنی را به فروش برسانید.

طراحی عکس‌های استوک

یکی از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد از طریق Midjourney ساخت عکس‌های استوک و فروش آن‌ها است. فروش عکس‌های استوک می‌تواند شما را به درآمد قابل ملاحظه‌ای برساند. سایت‌های زیادی هستند که پذیرنده عکس‌های استوک طراحی شده با میدجورنی هستند و برخی سایت‌ها نیز عکس‌های استوک ساخته شده از میدجورنی را نمی‌پذیرند. بنابراین قبل از این که شروع به کار از طریق فروش عکس استوک کنید، نسبت به فروشگاه پذیرنده مطمئن شوید.

از بین سایت‌هایی که پذیرنده عکس‌های هوش مصنوعی میدجورنی می‌باشند. Stock AI ، Adobe Stock ، Etsy و Shutterstock را می‌توان نام برد. با این حال، به خاطر داشته باشید که اگر چه این وب‌سایت‌ها تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی را می‌پذیرند، اما هر کدام از آنها سیاست‌های متفاوتی دارند که باید از آن‌ها مطلع شوید.

فروش عکس‌های استوک

طراحی و فروش بنر

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از طریق میدجورنی طراحی و فروش بنرهای مختلف است. اگر می‌خواهید درآمد خود را در فروش آثار هنری افزایش دهید، با استفاده از بنرهای جذاب و خلاقانه حاصل از میدجورنی می‌توانید به این هدف دست یابید. سایت‌هایی که خریدار بنرهای ساخته شده از میدجورنی هستند؛ PromptBase و PromptSea می‌باشند.

خلق طرح‌های بصری خارق العاده و فروش آن‌ها

هنگامی که عکسی طراحی کنید که نشان دهنده آثار هنری شما باشد و خلاقیت در آن موج بزند، با فروش آن‌ها درآمد بیشتری نسبت به تصاویر عادی و معمولی کسب می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از میدجورنی به تصاویر هنری زیبا خلق کرده و آن‌ها به فروش برسانید.

کسب درآمد از فروش عکس‌های استوک از طریق میدجورنی

طراحی لوگو

افراد زیادی هستند که با توجه به علاقه‌ای که در زمینه خلق آثار هنری دارند، می‌توانند به صورت فریلنسری لوگوهای حرفه‌ای طراحی کنند. پس از آن با فروش این لوگوهای طراحی شده به شرکت‌ها و برندهای مختلف به درآمد بالایی می‌رسند. طراحی لوگو از جمله شغل‌هایی است که امروزه به شدت پرطرفدار بوده و جز پردرآمدترین کارهای فریلنسری محسوب می‌شود. شما می‌توانید با نوشتن طرح لوگوی مورد نظر در میدجورنی (midjourney) آن را به عکس تبدیل کرده و سپس آن را به فروش برسانید.

کسب درآمد از طراحی لوگو با میدجورنی

طراحی جلد رمان‌های مختلف و طرح کتاب داستان‌های کودکان

ایده‌های مختلفی برای طراحی جلد کتاب وجود دارد که باعث می‌شوند کتاب مورد نظر برای فروش جذاب‌تر به نظر برسد و فروش آن بیشتر شود. از آنجایی که طراحی جلد یک کتاب می‌تواند کار سخت و پیچیده‌ای باشد، شما می‌توانید با ارائه موضوع و محتوای کتاب به میدجورنی (midjourney) طرح کتاب را خلق کرده و آن را به ناشران کتاب بفروشید. آمازون یکی از سایت‌هایی است که کتاب‌های مختلف را خریداری کرده و افراد را به درآمد دلاری می‌رساند. اگر می‌خواهید در مورد فروش کتاب یا محصول در آمازون اطلاعات به دست آورید، مقاله آموزش فروش محصول در آمازون را بخوانید.

کسب درآمد از طراحی جلد کتاب با میدجورنی

سخن نهایی

ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی نه تنها بسیاری از کسب و کارها مثل تولید محتوا، طراحی عکس و … را آسان کرده بلکه امکان کسب درآمد برای افراد مختلف را فراهم کرده است. با استفاده از میدجورنی (midjourney) می‌توانید از طریق طراحی لوگو، بنر، جلد کتاب و … کسب درآمد کنید. همچنین شما می‌توانید درآمد به دست آورده از میدجورنی را با استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی ایرانیکارت به ریال تبدیل کنید. در صورتی که در زمینه خرید اکانت میدجورنی سوالی دارید با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان و پشتیبانان ایرانیکارت راهنمایی‌های کامل و جامعی در اختیار شما خواهند گذاشت.

نوشته کسب درآمد از هوش مصنوعی میدجورنی Midjourney اولین بار در ایرانیکارت. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید