صرافی اوکی ایکس (OKX) درخواستی را برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده دارایی دیجیتال ثبت شده (DASP) در فرانسه مطرح کرده است. AMF و ACPR الزامات دقیقی را تعیین کرده اند که DASP فعال در فرانسه باید از آن‌ها پیروی کند.

OKX در حال حاضر دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات و شرکت پیشرو در فناوری Web3 است. ثبت نام به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) باعث می شود که صرافی تحت الزامات دقیق تعیین شده توسط Autorité des Marchés Financiers (AMF) و Autorité de Contrôle Prudentiel et de Resolution (ACPR) ارزیابی شود.

در صورت تایید، OKX مجموعه ای از خدمات و محصولات را با رعایت مقررات محلی به شهروندان فرانسوی ارائه می دهد. فرانسه به دلیل دارا بودن یک چارچوب قانونی شفاف و سالم در حوزه کریپتو، به عنوان مرکز اروپایی برای علاقه مندان به معامله گری در نظر گرفته می‌شود و آن را به بازاری عالی برای OKX تبدیل می‌کند.

تیم بیون (رئیس روابط جهانی دولت OKX) در توضیح این اقدام گفت:

مقررات DASP فرانسه یک چارچوب نظارتی روشن و ایمن برای ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال فراهم می کند. همراه با تعداد فزاینده DASP های ثبت شده در فرانسه، اوکی ایکس مشتاقانه منتظر رشد اکوسیستم فرانسوی به شیوه ای امن و سالم است.

این صرافی اقداماتی را برای افزایش انطباق بین المللی خود انجام داده است. در ماه مارس، صرافی کریپتو اعلام کرد که برای مجوزهای ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در هنگ کنگ درخواست داده است. در حال حاضر در باهاما مجوز دارد و دارای مجوز موقت از VARA در دبی است. با این حال، اخیراً از توقف فعالیت در کانادا خبر داده است.

تاثیر خبر: مثبت

منبع: coinjournal.net

نوشته درخواست صرافی OKX برای فعالیت قانونی در فرانسه اولین بار در ایرانیکارت. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید