در جدیدترین توسعه، Ripple Labs بازگشایی بسیاری از توکن‌های XRP از escrow خود را آغاز کرده است که توزیع ماهانه این توکن‌ها را مشخص می‌کند. این فرآیند باز کردن قفل رمز از طریق سه تراکنش جداگانه از صندوق امانی escrow انجام شد.

XRP، یک دارایی دیجیتال منبع باز است که از پیش استخراج شده است و دارای حداکثر عرضه توکن 100 میلیاردی است. از 100 میلیارد توکن، ریپل 80 میلیارد را دریافت کرد، در حالی که 20 میلیارد باقیمانده به بنیانگذاران شرکت و تیم اصلی اختصاص یافت. ریپل برای اطمینان از عرضه کنترل شده و پایدار توکن بومی خود، 55 میلیارد توکن از 80 میلیارد دریافتی خود را قفل کرد. این مجموعه توکن های قفل شده، به صورت دوره‌ای بازگشایی می‌شوند.

در جدیدترین آنلاک توکن، ریپل ابتدا 300 میلیون توکن XRP را منتشر کرد، سپس 200 میلیون توکن دیگر منتشر کرد و در نهایت 500 میلیون توکن را باز کرد. این توالی تراکنش ها تعداد کل توکن های باز شده را به 1 میلیارد می رساند.

باز کردن 1 میلیارد توکن توسط ریپل لبز اهمیت زیادی دارد زیرا نشان دهنده تلاش های مداوم این شرکت برای حفظ عرضه پایدار XRP است. این رویداد تعهد ریپل به دارایی دیجیتال و تأثیر بالقوه آن بر چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال را تقویت می کند.

این شرکت فین‌تک که دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو قرار دارد، به دلیل نبرد حقوقی مداوم خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) موجی در دنیای رمزارز ایجاد کرده است. اتهام اصلی SEC علیه آزمایشگاه های ریپل حول فروش غیرقانونی XRP است.

تلاش‌های ریپل برای حفظ عرضه کنترل‌شده توکن‌های XRP از طریق مکانیسم‌های قفل کردن با هدف ایجاد ثبات صورت می‌گیرد. با افزایش دوره ای مقادیر قابل توجه عرضه در گردش و باز کردن قفل توکن های XRP از escrow به صورت ماهانه، امکان حفظ ارزش توکن ایجاد می‌شود که این خبر می تواند کاربران را به خرید ریپل و نگهداران آن را به افزایش قیمت امیدوار کند.

اهمیت خبر: مثبت

منبع خبر: dailycoin

نوشته توزیع 1 میلیارد توکن XRP در آزادسازی اخیر: دارندگان ریپل بخوانند! اولین بار در ایرانیکارت. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید